2018 - 2019 AKADEMİK YILI KAYITLARIMIZ BAŞLADI!

Bu yıl Gaziantep’teki Üniversitelere kayıt yapacak öğrencilere notumuz:  "Sağlam kafa sağlam vücutta bulunur.”

Bülbülzade Aygün Erkek Yurdumuza kaydolacak öğrencilerimize 800 TL değerindeki spor paketini hediye ediyoruz!

(haftada 5 gün fitnes veya haftada 3 gün havuz veya haftada 2 gün havuz+fitness)
Bülbülzade Yurtları tarafından sürdürülen tecrübe paylaşımına konuk olan Şehitkamil Belediye Başkanı Rıdvan Fadıloğlu: "Ne yaparsanız yapın fakat en iyisini yapın" dedi.

Anadolu Öğrenci Birliği ile ortaklaşa düzenlenen program Bülbülzade Aygün Erkek Öğrenci Yurdu Davut Özgül Konferans Salonunda 24 Nisan salı günü gerçekleştirildi.

Resimleri büyütmek için üzerine tıklayınız
Bülbülzade Öğrenci Yurtlarında Yangın Tatbikatı Yapıldı
Haberin devamı için tıklayınız
Sadece barınma değil
sosyal yaşam alanı
Bülbülzade Aygün Erkek Öğrenci Yurdumuz; geniş ve ferah odaları, modern yemekhanesi, konferans ve sinema salonları, ders çalışma salonları, kablosuz interneti, Kafesi ve Kütüphanesinin yanı sıra, öğrencilerine sunduğu saunalı yüzme havuzu, fitness salonu, masa tenisi ve bilardo salonu ile basketbol, voleybol, hentbol oynamaya ve uzakdoğu sporları yapmaya elverişli spor salonları imkânı ile alanında ilk yurttur.
Yeteneğinizi Keşfetme Geliştirme Kendinizi İfade Etme Gerçekleştirme Fırsatını Sunuyoruz
Geliştirilecek hangi yetenekleriniz var? Çevrenize ve topluma hangi faydalı faaliyette bulunmak istiyorsunuz? Bilim Eğitim Kültür Araştırmaları Merkezi (BEKAM) çeşitli alanlardaki seminer imkânlarıyla bilginizi, dilinizi geliştirebilirsiniz. İstikrar Spor Akademisi ile zinde ve sağlıklı bir yaşamın yanı sıra çeşitli branşlarda lisanslı spor yapabilirsiniz. Katre Sanat Akademisi imkânlarıyla ebru yapabilir, ney üfleyebilir, bağlama çalabilirsiniz. Ortadoğu Medya İletişim Merkezinde, Radyo-TV konusunda kendinizi geliştirebilirsiniz. İsterseniz Anadolu Öğrenci Birliği ile yeni arkadaşlar ve yeni bir çevre edinebilir, çeşitli sivil toplum kuruluşlarının çalışmalarına katılarak toplum yararına faaliyetlerde bulunabilirsiniz.